02.07.2016 Koncert "Na Falach Warty"

Już niedługo, już wkrótce będziemy hucznie obchodzić "okrągłe" 759 urodziny naszego miasta. Dni Gorzowa 2016 - cała masa występów, koncertów, wystaw i innych wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców naszego miasta. W tej niezliczonej ilości atrakcji nie przegapcie naszego sobotniego koncertu !!! Przygotowaliśmy specjalną mieszkankę utworów związanych pośrednio i bezpośrednio z wodą - to ukłon w stronę naszej rzeki Warty.

termin:02.07.2016 (sobota)

miejsce: scena na bulwarze

godz.: 15:00

 

ZAPRASZAMY!

 

Projekt współfinansowany ze środków miasta Gorzowa Wielkoposkiego.

 Szanowni Państwo!

w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, a co za tym idzie trudnościami technicznymi, organizator zdecydował w ostatniej chwili o odwołaniu koncertu naszej orkiestry. Wszystkich Państwa, których cała sytuacja zaskoczyła bardzo przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że koncert z repertuarem p.n. "Na falach Warty" odbędzie się w terminie późniejszym, o czym będziemy wcześniej Państwa informowali. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację