26.08.2016 - "Orkiestra na Fali" - Motylia

UWAGA Mieszkańcy Miasta

UWAGA Mieszkańcy osiedla Górczyn

UWAGA wszyscy fani poobiedniego wypoczynku przy fontannie "MOTYLIA",

UWAGA miłośnicy muzyki dętej!

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na nasz koncert pt. "Orkiestra na fali". Przy szumie fontanny zagramy Wam całkiem "mokry" repertuar m.in. Water Music, Moon River, Yellow Submarine, Piraci z Karaibów, Yellow River i inne wodne klimaty.

 

 

termin: piątek (26.08.2016)

godzina: 18:00

miejsce: Fontanna "Motylia"

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW!

 

 

Mamy w mieście trzy rzeki, stawy, kilka fontann ... takie proste wyliczenie było przyczynkiem do  opracowania programu muzycznego, który składałby się w większości  z utworów związanych pośrednio lub bezpośrednio z wodą. Zrobiliśmy przegląd naszej orkiestrowej biblioteczki i okazało się, że trochę utworów, dla których inspiracją była woda już powstało. Od klasycznej "Muzyki na wodzie" F. Haendla poprzez filmowych "Piratów z Karaibów",  aż do mocno rockowego brzmienia "Smoke on the water" zespołu Deep Purple. Tak, tak pomimo przepaści czasowej i gatunkowej wszystkie te utwory mają swoje ciekawe opracowania także na orkiestrę dętą. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, a także wsparciu finansowemu naszego miasta Gorzowska Orkiestra Dęta zaprezentuje się w najbliższym czasie z koncertem p.n."Orkiestra na fali" w trzech lokalizacjach, których wspólnym mianownikiem jest WODA. Na pierwszy z koncertów wytypowany został plac przy bardzo popularnej na osiedlu Górczyn fontannie "Motylia". Mamy nadzieję, że koncert spodoba się mieszkańcom i będzie przyczynkiem lepszego jej rozpoznawania oraz częstszego koncertowania dla mieszkańców naszego miasta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!